[]

İlişkinin rayını bozup "sen çok değiştin" demek ile ilgili başlık?

Bir başlık vardı ekşi sözlükte. Güzel giden ilişkinin ayarını bozup sonra "sen böyle değildin" diyen kadın gibi bir şeydi. Hatırlayan var mı?
 
yazdığım ve ekşi'de de duran şu; benim aklıma bu geldi. başlıkta bi kadını mutlu etmek için gerekenler.

kadın için yaptığın her 'özel' hareket zamanla 'normal' hale gelecek ve nihayet hayal kırıklığı oluşmasına neden olacaktır. yapmayın. başlarda çok iyiydi ama şimdi tam bir öküz oldu cümlesindeki öküz olmak istemiyorsanız buna dikkat edin.
  • petek  (12.11.17 00:01:21) 
Yok, bu başlık değildi. Şöyle bir başlıktı:

Düzgün giden ilişkiyi rayından çıkarıp sen çok değiştin diyen sevgili

Böyle birşeydi.
  • hotaru no haka  (12.11.17 00:18:58) 
eksisozluk.com

bu olabilir mi?
  • playing star again  (12.11.17 00:21:21) 
Surada var ama bilemedim

youtu.be
  • kurnaz  (12.11.17 00:51:15) 
@playing star again. Tam olarak buydu. Teşekkürler.


  • hotaru no haka  (12.11.17 02:31:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.