[]

dizi çıkmayan, terletmeyen, kaşındırmayan, giydiğimiz gün kırışmayan

pantolon için neye dikkat etmemiz lazım?
yüzde yüz pamuklu alıyorum, ütülerken kırışıyor.
kot sevmiyorum, kalın geliyor.
polyester karışımlı alıyorm, terletiyor, kaşındırıyor.
e bir de diz çıkma mevzuu var.

yani nasıl bir kumaş türü olmalı ki?

 
Polyester karışımlılarda hangi markaları denedin? Benim üç tane Zara var kumaş, tekinin içeriği şuymuş ötekiler de hemen hemen aynıdır.

60% polyester, 38% viskoz, 2% elastan

Herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
  • i was made for you  (11.11.17 01:57:54 ~ 01:58:57) 
Jilet gibi olmak gibi bir kaygın yoksa mango nun takımları rahat ve uygun fiyata satıyorlar.


  • silver apple  (11.11.17 09:52:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.