[]

sahiplendirmem gereken 13 kedi var, ankara

www.youtube.com

sarı olanın adı şeker. ben hayatımda böyle bir şey görmedim. gördüğü her insanın sırtına tırmanıyor ve yanağına eğilip öpüyor. gerçekten inanılmaz bir kedi. gözlerinden birisi görmüyor. onu alan çok şanslı. yürümekte zorlanan siyah kedi ise titrek. onu buradan sahiplendirmeye çalıştım ama hiç telefon gelmedi ne yazık ki. onun da kasları çok güçsüz. doğuştan beri klinikte. yavruyken yürüyemiyordu bile, şimdi biraz yürüyebiliyor fakat sonra düşüyor. sürekli titriyor. onu alan çok sorumluluk alacak fakat çok şanslı olacak yine. bu iki kedi de sahiplenildiği takdirde sahiplenen kişinin tüm masrafları karşılanacak. tüm malzemeler alınacak.

i.hizliresim.com

bu yakışıklının adı eto'o. 1 yıldır klinikte, ön bacaklarından birisi yok. sürekli kafeste olduğu için kilo alıyor, canı sıkılıyor. yuvaya ihtiyacı var. onu da sahiplendiğiniz takdirde tüm masraflar karşılanacak.

i.hizliresim.com

bu yakışıklının adı karanfil. karanfil caddesinde araba çarptı 1 ay önce. yeni iyileşti. pazar günü kısırlaştırma işlemi yapılacak pazartesi günü taburcu olacak. sokağa bırakmak istemiyoruz. sahiplenilmesi gerek. çok uslu bir çocuk. onun da tüm masrafları karşılanacak.

i.hizliresim.com

bu güzelliğin adı şermin. 8 aylık. evden atılmış pizzacıya sığınmış ağlıyordu. geçici yuva bulduk fakat orada çok kalamaz. sokakta da hiçbir şekilde yapamaz. her gördüğü insanın kucağına çıkıp kendini sevdirmeye çalışıyor.

twitter.com bu videodan şermin'i görebilirsiniz.

i.hizliresim.com

bu canavarlar çok hareketli oldukları için net çekemedim fotoğraflarını. bundan 1.5 ay önce sakarya caddesinde bir mekandan çıktığımda duydum onları. birisi poşetle beraber çöpe atmış bu iki güzelliği. o zaman 2 3 haftalık falandılar. çöpün ağzını bile kapatmış şerefsizler. 1.5 ay savaştılar sonunda sağlıklarına kavuştular. ikisini birden sahiplendirmek istiyoruz. çünkü annesiz büyüdüler, hiç ayrılmadılar. birlikte savaştılar ve kazandılar. halen sarılarak uyuyorlar. onları ne görsem sarılmış uyuyorlar. ayrılmalarını istemiyorum. zaten bunlardan birisine bakmaktan daha kolay olur ikisine bakmak. birbirlerini tamamlıyorlar.

i.hizliresim.com

i.hizliresim.com

en fazla 40 günlük bir kedi. kampüste bulduk, karnı çok şişti veterinere götürdük. tedavi görüyor şimdilik. iyileşince sahiplenmesi gerek. sokakta yapamaz artık. hem havalar da soğudu. erkek.

i.hizliresim.com

bu çocuk 2.5 aylık. çok oyuncu, akıllı. alan kişi çok eğlenecek.

i.hizliresim.com

7 yaşında siyam kedisi. hem yaşı geçkin hem de cins olduğu için sokağa hiçbir şekilde çıkmaması gerek. sahiplenmek şart.

i.hizliresim.com

10 aylık. burger king'de bakılıyordu ama fazla fast food yüzünden karaciğer yetmezliğine yakalandı. tedavi oldu yuva arıyor. tekrar sokaklara dönemez.

i.hizliresim.com

son olarak bu ikisi var. bu güzellerle yeni tanıştım.

yoruldum arkadaşlar. hem kendinize bir iyilik yapıp kedi sahiplenin hem de benim yükümü azaltın olmaz mı? en çok da onlar için. hepsi muhtaç bu kedilerin bir şeylere. sahiplenemiyorsanız da çevrenize soruşturun.

iletişim: 0549 598 19 95

twitter.com

moderatörlerden ricam, bir süre üstte tutmalarıdır.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.