[]

Kadıköyde eşlik edecek var mı

Saçma sapan bir durumda buldum bi anda kendimi ev basıyor bişiler içmek için Kadıköye geçeceğim. Eşlik ederim diyen varsa bişiler ısmarlarım.
 
ahhh kadıköy... bir ay falan oldu ayrılalı. yakın olsam görüşürdük de, taa uğur mumcu'dayım.


  • runagain  (11.11.17 01:05:18) 
Çok uzaksın :) bu saatte vaz mı geçsem. Ev de basıyor gerçi. Hazırlandım öyle mal mal bakınıyorum


  • fernandoenes  (11.11.17 01:07:55) 
saat ilerledi evet. yine de yerinde olsam gider bir mekanda otururum. evde sıkılmaktan iyidir.


  • runagain  (11.11.17 01:09:02) 
Teşekkür ederim. Çıkayım haklısın.


  • fernandoenes  (11.11.17 01:12:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.