[]

Migros çiğ badem paketinden ip çıktı

böyle ufak bir ip parçası, yün gibi iki ip biraz örülmüş gibi bir parça. bazı bademlerin üzerinde de siyah noktalar var yemedim çürümüşler mi anlamadım ama..

şikayet edebileceğim bir şey mi bu yoksa olan şeyler mi, nereye şikayet etmeliyim prosedür nedir?


 
riske atmayın iade edin. sorun çıkarmazlar.


  • anksiyetik pia  (10.11.17 23:38:02) 
yine de sözlükte bi rezalet başlığı açın fotoğraflı falan. eğlenceli oluyor.


  • celeron 300a  (11.11.17 00:04:13) 
İadenizi edin, ek olarak mağaza sorumlusundan böyle bir sorun olduğunu özellikle bildirmesini rica edin. Gerekirse yani özel durum değilse toplatılır o parti.


  • patos64  (11.11.17 00:14:34) 
Müşteri hizmetlerini ara. Seri numarasını alıp o partiyi kontrol ettirirler. Zararın telafisini iste. Hediye paketi falan yollarlar.


  • hasmetizm 2046  (11.11.17 10:44:05) 
Aradım şikayet ettim tekrar arayıp özür dilediler şubeye gidip iade ettim ürünü.

cevaplar için teşekkürler
  • haykorsamdunyaya  (11.11.17 13:24:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.