[]

Enerjim çok düşük

Yaş 28. Bu akşam çok sevdiğim eski bir arkadaşımın konseri vardı, üstelik davetliydim biletli olmasına rağmen ismimi söyleyip girecektim beleşe. Fakat ben ne yaptım. Muhteşem üşengeçliğimden ve yorgunluğumdan dolayı gitmedim.

Masa başı bir işim var. Sabah 7 ‘de kalkıyorum. İşten 5’te çıkıyorum. Hemen eve gidip yatmak istiyorum.

Ben niye böyleyim? Akşamları bir şeyler yapacak enerjiyi nereden buluyorsunuz?

Önemli Not: Mutsuz ve yalnızım evet.

 
Çalıştığınız yer havasız muhtemelen. İş ortamınız enerjinizi alıyor olabilir. Hatta durum tahmin edeyim şehir de İstanbul'dur . İstanbul'da insan hemen eve girmek istiyor.


  • fosforlu cevriye  (10.11.17 23:00:12) 
Masa başı çalışmak sağlığa çok zararlı. İnanılmaz sırt ağrısı yapıyor bende. Ergonomik olarak buna çözüm bulabilirsiniz. Sırt için ortopedik yastık alabilirsiniz. Sırt, bel ağrısı asıl yorgunluğa sebep olan şey. Geçen bir videoda izlemiştim. Bosch firmasının üst düzey bir yöneticisi ayakta çalışıyordu gün içinde. Bilgisayarı yüksek bir yerdeydi. Bu daha sağlıklıymış. Hatta geçen bir haber çıktı. Otobüste yaşlılara yer vermeyin diye. Ayakta durmak daha sağlıklı diyordu o da. Gün içinde biraz yürüyüş yapmak işe yarayabilir. Öğle arasında bir yerden bir yere gidebilirsiniz. Yorgunluk için spor yap tavsiyesi anlamsız gelmesin size. Kaslar güçlendikçe ofis yorgunluğu size hafif gelecek. Havasız ortam yorumuna da katılıyorum. O da önemli. Mümkünse aralarda dışarı çıkmaya çalışın.


  • dissendium  (10.11.17 23:10:27) 
Sebebi uykusuzluktur büyük ihtimal. Uyku tam alınamadığı zaman sıkıntı.


  • j r r tolkien hayrani  (10.11.17 23:11:23) 
bi karşı cins lazım.


  • petek  (10.11.17 23:20:47) 
ben de aynı durumdayım. spor yaptığım zamanlar böyle olmuyordu. spor gerçekten işe yarıyor.


  • anksiyetik pia  (10.11.17 23:30:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.