[]

Bir mazeretin olmadan işe gitmesem ne olur

İşyerindeki insanlardan feci bir sıkılma durumu, depresyon ve tükenmişlik sendromu. Artık hangisiyse belki de hepsi var. 2 gün falan işe gitmemek istiyorum. İyi hissetmiyorum deyip gitmesem ne olur, illa rapor şart mı? Sağlık ocağına gitsem desem ki benim psikolojim böyle bu aralar, bana acıyıp hastalık uydurarak rapor yazar mı?
 
Rapor şart değil ama işveren 1 günlük maaş kesebilir.
Durumun sürekliliği halinde iş akdini sonlandırabilir.

Sağlık ocağı psikolojim böyle diyene rapor yazmaz, psikologa sevk eder.
  • cakabo  (10.11.17 22:35:25) 
sağlık ocagına git belim agrıyo falan de verir zaten rapor 2 gün.


  • sizofren06  (10.11.17 22:35:36) 
eğer ters biri değilse yardımcı olacağını düşünüyorum sağlık ocağındaki hekimin ancak eğer imkanın varsa psikiyatriye git bence.


  • scott mary  (10.11.17 22:36:01) 
Uygun bir dille anlatırsan doktor raporu verir.


  • komando kani var bende  (10.11.17 22:42:50) 
sağlık ocağına git cırcır olduğunu söyle. iş yeri rapor istedi de muhtemelen verirler.2 gün üst üste veya ayda 3 gün izinsiz gidersen kovabiliyorlar. p.tesi 2 gün sayılıyor.


  • ayaklibalik  (10.11.17 22:49:11) 
İstanbuldaysaniz eger para karsiligi rapor yazan bir doktora gitmistim zamaninda. 20 tl mi neydi. Cok zor durumdaysaniz numarasini verebilirim?


  • straight from the heart  (10.11.17 22:57:25) 
süreklilik arz etmediği sürece 2 gün işe gitmedin diye kimse işten çıkartmaz rapora bile gerek yok.


  • anksiyetik pia  (10.11.17 23:32:48) 
Rapor şart.


  • sezgi  (11.11.17 01:39:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.