[]

Akıllı TV'ye USB ile telefon bağlasam herhangi bir konuda kolaylık olur mu

Bir diziyi izlerken ya da web tarayıcısında dolanırken kumandaya mahkum olmaktan kurtarır mı ?
 
USB ile bağlamayı bilmiyorum ama telefon ile TV aynı ağa bağlı iseler, markanın kumanda uygulamasını marketten indirip kumanda eziyetinden kurtulabilirsin. LG TV Remote var mesela, telefonu klavye, touchpad, akıllı kumanda... vb. Olarak kullanmana izin veriyor.


  • madafaka  (10.11.17 23:52:31) 
Benim TV Beko, birkaç ay önce uygulaması yoktu bekonum ya da kullanışlı değildi yanlış hatırlamıyorsam . Tekrar kontrol ederim, teşekkürler hocam


  • Fusha  (11.11.17 07:33:53) 
usb ile bağlamanın hiçbir faydası olmaz. tv telefonunuzu ya usb depolama aygıtı olarak görecek yada hiçbir şekilde tanımayacaktır. sadece telefonun pilini doldurmaya yarar bu bağlantı.


  • nuh gemisini kaciran soyu tukenmis canli  (11.11.17 10:25:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.