[]

İzmit 1+1 evimi eşyalarıyla devrediyorum

İş nedeniyle şehir değiştirmek mecburiyetindeyim. Bu sebeple 8 ay önce kiraladığım 1+1, 75m2, 1.kat evimi eşyalarıyla devretmek istiyorum.

-Evin kirası 700TL olup apartman aidatı yoktur.
-Bina yeni olup 2-3 yıllıktır.
-Ev sakin bir muhitte olup toplu taşıma araçlarına yakındır.
-Evi eşyalı devralma durumunda eşyalar için 1000tl talep edeceğim. (Tv ve buzdolabını hariç)
-Kasım sonu veya aralık sonu evden çıkabilirim.

Konum; Orhan mahallesi, bağtepe sokak, İzmit

**Not:Çevrenizde ihtiyaç sahibi öğrenci arkadaşlar varsa iletin lütfen, elimden gelen yardımı yapmak istiyorum, ben de çok çektim zamanında bu işlerden :)

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.