tasinabilir ssd drive

merhaba

tasinabilir ssd drive kullandiniz mi?

www.hepsiburada.com

biraz pahalilar, deger mi acaba?

saygilar

taşınabilir kullanmadım. dahili var bende ama şunu söyleyebilirim ki en değerli donanımım kendisi.
daha önce hiç ssd kullanmadıysanız verdiğiniz paraya değdiğini söyleyeceksiniz.

  • norek  (10.11.17 21:18:37)
Bir bilgisayarda mutlaka olması lazım ama dosya saklamak için son derece gereksiz.

  • i was made for you  (10.11.17 21:27:30)
tesekkurler

yok bu bilgisayar icine konulmuyor.

usb drive ama ssd
  • Mehmet Ersoz  (10.11.17 21:29:47)
usb3.0 bile olsa bağlantı hızı usb ile sınırlı olacağından mekanik hasarlara karşı dayanıklı olması dışında taşınabilir diskte ssdnin bir avantajı yok.

  • orpheus  (10.11.17 21:36:07)
2,5 taşınmazını al, www.orico.cc gibi adaptörlere yerleştirip taşınabilir kullan.

  • murder of neon  (10.11.17 21:46:50)
www.hepsiburada.com

biraz daha büyük ama hem kapasite daha iyi hem daha ucuz bunlardan var bende
  • kararsızataletfilozofu  (10.11.17 23:48:14)
çok çok gereksiz. ssd hala depolama için pahalı + depolama için kullanmak ssd'nin performansına hakaret. klasik 2.5 kaliteli bir hdd de usb 3.0 ile gayet güzel hızlar verebiliyor. (100 MB üzeri)

  • washe  (10.11.17 23:54:56)
ssd ıcın verılen her kurus deger

  • gozu acik sevisen yahudi  (11.11.17 00:05:26)
"ssd için verilen her kuruşa değer"e

2012'de aldığım hala çalışan OCZ vertex 4 128gb,
raid 0 olarak kullandığım 2 tane samsung evo 850 evo ve şu an kullandığım
samsung 960 evo 500 gb ve sandisk ssdplus 480 gb ile sonuna kadar katılıyorum amma velakin bu alet harici, şayet üzerine işletim sistemi kurup mobil olarak taşınmayacaksa sadece film vs gibi veri transferi yapılacaksa gereksiz.
  • washe  (11.11.17 01:13:31)