[]

Olympus em10 mark iii

seyahat sırasında yanımda taşıyabileceğim ve düzgün fotolar çekebileceğim bir aynasız makine arıyordum. Buna karar verdim. Çok ilginçli fotolar çekeyim derdinde değilim. Anı biriktirmek amacım. Fujifilm x-t20 de vardı seçeneklerim arasında fakat bunun hem iki lens ile gelmesi hem de ois içermesi bunu seçmeme sebep oldu.

Fotoğrafçılık tecrübem yok. İşimi uzunca bir süre görür mü, yoksa şuna da bak diyeceğiniz başka bir model var mı? Yoksa alıcam.


fotografium.com

 
geçen gün can sıkıntısından bunu yazmıştım:

muratkarabag.info

özeti: alma. slr da alma, aynasız da alma. kompakt makinanın çekeceğinden fazlasını vermeyecek sana. git daha ucuza M modu olan bir kompakt makina al. hem paran cebine kalsın, hem de fotoğrafa sararsan kendini geliştirme şansın olsun.

yok param çok diyorsan bu az bile, sonya a7ii al.
  • cagdas donem kuramcisi  (10.11.17 21:58:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.