[]

whatsapp grubundan kurtulmak istiyorum

Gruptan çıkmadan grubu nasıl görünmez hale getirebilirim?

grup sessize alınabiliyor tamam ama yine mesaj geldikçe üste çıkıyor, ben hiç görmek istemiyorum grubu ama gruptan çıkmadan.

nasıl yapabilirim bunu? (ıphone 6)

 
androiddeyim aynı şey benim için kişilerde geçerli ama olmuyor sanıyorum. illa ki geliyor. üstte 3 kişiyi pinletiyor en fazla.


  • tukenmez adam  (10.11.17 17:51:28) 
Arşivleyince sadece arşivde görünmüyor mu? Belki işe yarar.


  • l arrache coeur  (11.11.17 00:30:41) 
gruptan gelen mesajin satirina enaktrik bandi yapistir xd


  • hordes of chaos  (11.11.17 06:56:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.