[]

¿Online çekim yapma - çözene 5 USD?

Yurtdışındaki bir arkadaşımla ortak işimiz için (Turizm) online ödeme sistemi kullanmak istiyorum.

Tam olarak istediğim şu, kredi kartı bilgilerini girdiğimiz sistemden kullanıcıya mesaj gidecek şu şu ödeme diye, kullanıcı telefonuna gelen mesajdaki şifreyi girip kredi kartıyla anında ödeme yapabilecek (EUR).

Ödeme de yurtdışındaki hesabıma yatacak. Yıllık 10000 EUR'dan az olacak bu bedeller, ama ufak ufak da olsa bu şekilde kolay çekim yapabileceğim bir yol, arayüz, sistem??

Saferpay'le ben ödemelerimi yapabiliyorum mesela bahsettiğim şekilde. Link geliyor, karta gelen şifreyi girip ödemeyi trink gönderiyorum. Ama Saferpay'i aradığımda adamlar yurtdışında resmi bir şirket kurmam gerektiğini söyledi:/ Ben alternatif kanallardan satış yapıyorum resmi bir şey yok ortada.

Önemsiz bir not, arkadaşım İspanya'da.

Resmi bir şirket gerekmeden sorunumu çözebileceklere min. 5 USD ödül, daha fazla da olabilir.

 
Bitcoin ile ödeme alabilirsin resmi bir şirket gerekmeden.

Paypal da başka bir alternatif olabilir.
  • cakabo  (10.11.17 16:48:23) 
@cakabo bitcoin paypal olmaz, visa veya mastercard kredi kartı kullanıyor hedef müşteriler.


  • legalize marijuana  (10.11.17 16:50:14 ~ 16:50:32) 
O zaman sanal POS kullanman lazım bir bankadan, onu da legal bir yapı olmadıkça kimse sağlamaz.

Bu arada PayPal'da isteyen kişiler kredi kartlarıyla ödeme yapabiliyorlar.
  • cakabo  (10.11.17 16:52:48 ~ 16:53:11) 
resmi bir şirket olmadan asla kredi kartından tahsilat yapamazsınız.


  • tahtelbahir  (10.11.17 18:45:32) 
oyle bir sey yok ve ha deyince yapabileceginiz bir sey degil. kredi karti ile online islem yapabilmek icin sayisiz prosedur teknolojik altyapi sartlari su bu var, hepsinin uzerine bu kafanizdaki sistemi custom yazmaniz gerekecek. sirket kurmak yapmaniz gerekecek en en ufak sey. eger kendiniz bu isleri bilmiyorsaniz (programlama, legal taban) onbinlerce dolarlik bir masraftan bahsediyorsun ve tabii ki aylik giderleri de olacak (server masraflari, kredi karti icin araci masraflari, legal isler ile ilgilenecek biri vs.) o yuzden 5 dolara olmaz.


  • robokot  (10.11.17 19:06:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.