[]

do&co iş görüşmesi

genel müdürlükteki giriş seviyesi bi iş için aradı insan kaynakları. ücret beklentimi oturduğum yeri falan sordu. sonra pazartesi mülakata gel dedi. şu an halihazırda çalışıyorum, ancak çarşamba günü gelebilirim dedim. 'hmm anladım henüz çarşamba günü görüşme yapıp yapmayacağımız net değil hala görüşme yürütüyor olursak size haber veririm o zaman' dedi kapadım.

1) garip değil mi? yani ilk gelen işi kapar tarzı mülakat yürütülüyor mu gerçekten? x - x tarihleri arasında olması gerekmez miydi.
2) üzüleyim mi böyle dediğime mevcut işyerime yalan atıp pazartesi gitmek yerine? çalışması - şartları güzel bir yer mi?

 
1-garip. henüz ilk görüşme için aday arama safhasındalarsa 3 iş günü içerisinde mülakatları tamamlamaları mümkün değil. ik'cı tribi işte, "ben seçilmem seçerim" tarzı.
2-bilgim yok şartlar hakkında ama şirket el değiştirdi diye okumuştum geçenlerde.

  • Bruce  (10.11.17 16:27:15) 
1- acil ihtiyaçları vardır, 2 gün tüm görüşmeleri planlarlar, sistemli firmalar böyle yapar zaten.. o nedenle garip değil
2- yeni mezunsan yalan atıp gitsen olurmuş yoksa giriş seviyesi işi napıcan

  • lcha  (10.11.17 17:42:49) 
do co thy ile anlaşması iptal oluyor. yarın bir gün türkiye den çıkabilir ne olur ne olmaz. işinizdne mennunsanız do co ya şu an bulaşmayın

www.hurriyet.com.tr
  • oscar  (10.11.17 17:50:50) 
Böyle ağız yüz yapan firmalardan hayır gelmez, çalışanı insan yerine koymaz


  • japon askeri  (10.11.17 18:46:42 ~ 20:13:57) 
Yeni mezun isi evet. Bana da hic hos gelmedi boyle yapmalari haklisiniz.


  • kalinda94  (10.11.17 19:35:03) 
Piyasa arastirmasi yapiyor, ucret falan ogrendi iste.


  • acemi  (10.11.17 20:52:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.