[]

Tubitak Projesi Konusu - Tarih Alanında

Selamlar,
Tubitak Liseler arası proje yarışmasına girmek için konu arayışındayım. BU LA MI YO RUM.
Tarih alanında girilecek, sizden gelecek öneriler ile belki bi şeyler bulabilirim.
Teşekkürler şimdiden,

 
Örnek olarak, geçtiğimiz zamanlarda ödül almış konular;
-İPEĞİNİĞNEYLE SANATADÖNÜŞTÜĞÜYERNALLIHAN:TÜRK KADINININ SESSİZDİLİOYALAR
-OSMANLIGELENEĞİIŞIĞINDAYENİ BİRMAARİF SİSTEMİ
-BURDUR ÇEVRESİNDE YAŞAYAN SARIKEÇİLİ YÖRÜKLERİNDE HALK HEKİMLİĞİ
-AĞRI İLİNE AİT MİMARİ ESERLER VE MEZAR TAŞLARINDAKİ MOTİFLERİN
GELENEKSEL EL SANATLARINA YANSIMALARI
  • ir10  (10.11.17 15:31:08) 
urfa - göbeklitepe ve konya - çatalhöyük iki nadide tarihi alan. tarihten önce anadolu: göbekli/çatalhöyük denilebilir. belki. bilemedim.


  • cagdas donem kuramcisi  (10.11.17 16:42:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.