[]

Ljubljana + Zagreb gezi

Selamlar,
Ya Ljubljana-İstanbul gidiş dönüş ya da Zagreb-İstanbul gidiş dönüş bilet alacağım. Anladığım kadarıyla bu iki şehir birbirine yakınmış ve birinden diğerine günübirlik gidip gelmek kolaymış. İki şehri de bilmiyorum. Sizce uçak biletini hangi şehir için almalıyım? Ljublana alırsam 2 gün Ljubljana'da konaklayacağım 1 gün Zagreb'e günübirlik gideceğim. Zagreb alırsam ise tam tersi olacak 2 gün Zagreb + 1 gün Ljubljana.
Teşekkürler


 
zagrebe gitmedim ama ljubljana 1 günde gezilebilir. çok bir şey yok.


  • kulakligin calismayan teki  (10.11.17 13:14:01) 
2 saat suruyor sinirda trafik yoksa ki sinirda genelde trafik oluyor.

Bir de 3 gun varsa bence hic karistirmayin. Ben yerinizde olsam ljubljana + bled yaparim. Bled'e bir tam gun ayiririm (ufak ama golde sandal kiralamak, tepelere hiking yapmak, kaleye cikmak vakit aliyor)

Ljubljana da kucucuk ama metelkova'da takilinabilir.
Baktiniz cok bayik oldu, maribor ya da koper veya piran'a gidersiniz yine slovenya icinde. Bence pek gerek yok hirvatistani karistirmaya.
Onun disinda illa ikisi olacak diyorsaniz zagreb biraz daha buyuk ama genel olarak kucuk yine.
  • kuehles blondes  (10.11.17 13:17:19) 
Ljubljana'ya gitmişken Bled Gölüne de mutlaka gitmenizi tavsiye ederim.


  • mrmlq  (10.11.17 13:39:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.