telefon alma yöntemi

alacağım telefonu hiç kullanmadığım bir kredi kartına tek çekim yaptırıp 3 4 ayda kartın asgarisini ödeyerek kapatma düşüncem var.

böylece kredi çekip kredi masrafı ve yüsek faizinden kurtulmuş olurum.

başka yöntem gelmiyor aklıma

kredi puanın yerle yeksan eder böyle de. ilerde kredi çekmek istersin vermezler.

  • himmet dayi  (10.11.17 09:16:08)
borçla telefon alınmaz.

  • sta  (10.11.17 10:45:14 ~ 10:46:02)
@himmet dayi'nın dediği gibi hem kredi puanı düşer, hem de kredi kartı faizinin yüksek olması sebebiyle maliyeti yüksek olur.

telefonu satan firmaların alışveriş kredisi tarzı seçenekleri oluyor. bunları değerlendir. Bunun dışında da telefon tutarı kadar kredi çek, dilediğin vadede öde. Kredi tahsisleri artık çok kolay, bir kaç dakika içerisinde hesaba geçiyorlar.
en para mesela: 2bin lira 4 ayda 522,55 TL taksitle. Toplam maliyeti 96,12 TL www.qnbfinansbank.enpara.com
İş bankası işcep: 2 bin lira 4 ayda 522,03 TL taksitle. Toplam Maliyet 104,68
gibi gibi...
ayrıca @sta haklı, acil durum olabilir diye anlattım ayrıntıyı.
  • cliquot  (10.11.17 12:01:58)
nasıl bir hayat memat meselesi olabilir bir telefon bilmiyorum ama ayağınıza göre uzatın yorganınızı. zaman kötü

  • andy kaufman 2  (10.11.17 12:20:21)