[]

Motivasyon eksikliği..

İş sıkıntım var, ama motivasyonum yok.
Hiç bir şeyi yapmaya kendimi yeterli görmüyorum, ki çevremdekiler akıllı ve yeterli olduğumu söylerler.
Her şeye bir bahanem var.
Sıkılganım, yeni adımlar atmak, yeni şeylere başlamak üşendirici ve çook zor..

Depresyonda mıyım? Terapilik miyim?
Kendi kendime çözemiyorum sanki..

 
geçen gün buna benzer bir soru sorulmuştu. çağımızın vebası motivasyon eksikliği.
www.eksiduyuru.com

  • return_of_turks  (07.11.17 02:27:08) 
Zihnin ve duyguların çok yorgun olabilir. Tepkili ama ifade edemiyor olabilirsin. Aslında biraz başını dinleyecek ve tabiatta geçirecek küçük kaçamaklar ayarlayabilsen çok iyi gelebilir. Bi de lütfen her türden şeker katkılı ve unlu gıdaları şimdilik ya yeme ya da çok azalt. Çok faydasını göreceksin.


  • yaren  (07.11.17 03:56:35) 
psikoloji kolay kolay bozulan bişey değil. depresyonda değilsiniz. ama depresif birkaç gösterge var. fakat depresyonda olmak bir neden değil sonuç. şu anda sizin böyle bir ruh halinde bulunmadığınız bir günü anı dönemi düşünün, ne yapıyordunuz? nerede yaşıyordunuz? etrafınızda kimler vardı? hayatınızdaki bir değişiklik sizi depresif yapmış olabilir ama siz bunun farkına varamamış olabilirsiniz.

motivasyonlu enerjik olduğunuz zamanlarda tam olarak neler vardı hayatınızda?

kendinize cevap verin bu cevaplar sizi çözüme götürebilir.
  • error522  (07.11.17 07:17:56 ~ 07:18:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.