[]

Çorlu'da ev tutulabilecek yerler

Arkadaşlar,
Kızkardeşim Çorlu'da ile başlayacak. Ev arıyoruz, ama Çorlu'yu hiç bilmiyoruz. Burada kalınabilecek, hem güvenli hem de sosyalleşebileceği yerlere yakın nereler var acaba?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.


 
bütçeniz ne kadar ? ona göre muhit önerebilirim. mesaj atabilirsiniz.


  • delidir yakalayin  (29.10.17 14:59:26) 
1.000tl'ye kadar düşünüyoruz. Serbest bölgede çalışacak. Çerkezköyle çorlu arasında, batı tarafında.


  • delafuente  (29.10.17 15:26:08) 
araba yoksa otobüs güzergahlarına çok dikkat edin. çorlu çok esen bi yer. donar otübüs beklerken. aktarmalarda vs.


  • sttc  (29.10.17 22:14:13) 
bahçelievler tarafında kalabilir, güzeldir şehrin merkezinde kalır


  • jojua  (29.10.17 23:31:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.