ps4 - oyun alma durumları

merhaba,

2-3 ay sonra ps4 alacağım, şimdi arada indirimler oldukça, bi hesap açıp oradan oyunları alsam mı? yoksa indrimler sürekli oluyor mu?

yakında da black friday var, o zaman da olur herhalde indirimler.

ne dersiniz? bir de hesabı psn turkiye de mi açayım?

Hesabi psn turkiye aç. Ps için indirimler öyle steam deki gibi harika olmuyor. Steam indirim cilginligi var ya hani insanlar cuzdanini sahiden bosaltiyor. Psn icin boyle bi durum pek yok. Cok az miktar indirim oluyor :(

  • eazy  (28.10.17 22:23:03)
Ya işte bilmiyorum fiyatları, mesela MK xl var, şimdi indirime girmiş, 58 TL mi ne, normal fiyatı 170 fln diyo ama. Durumlar nasıl değişiyor bilmediğimden sorayım dedim

  • nucleon  (29.10.17 00:13:49)