[]

fas tatili?

yanlış karar mı verdik ama yıl sonuna doğru gidilecek.
avrupa yı çok gezdik ettik. 
Hocalarımdan birisi gitmişti(sürekli dünyanın dört bir tarafına seyahate çıkar kendisi). Pek beğenmemişti ama eşiyle ve 2 yaşında kızıyla gitmişti belki ondandır. Belgesellerde güzel gözüküyordu


  • zencipanda  (28.10.17 00:48:15) 
şu an ablam orada attığı fotolardan gördüğüm üzere sahili falan olan güzel bi yerdeler bence gidin havada bayaa sıcakmış :)


  • total paranoia  (28.10.17 01:15:31) 
gidenler pis ve pahalı diordu.


  • joepiscopo  (28.10.17 01:23:39) 
erasmus zamanı gitmiştim, hep birbirini tekrar eden aha nehir aha köprü avrupa şehirlerinden sonra çok güzel gelmişti ama doğrudan türkiye tarafından gelince sarmayabilir belki bilemedim.

ama çöle gidin çöle.
(bkz: merzouga)

bi de marakeş'te riyad mı ne deniyo avlulu hostellerde kalın oralar da güzel oluyo

bi de mavi şehir (chefchauen mi ne) orayı da çok methediyolar.
  • yuto  (28.10.17 02:32:22 ~ 02:33:51) 
Benim de erasmus zamani yolum fas'tan gecti. 3 gunluk bir zaman ayirmistik marakes'e ama yetmedi, cunku cole gitmek arabayla 11 saat, colde kalacagimiz cadir alanina ulasmak develerle 1 saat surdu. Bir de bunun marakes'e tekrar donusu oldu tabi, zamanin cogu yolda gecti.

Ama colde kalmak guzeldi, cadirda kaldik, yemek yedik, yerel halkiyla sohbet falan ettik, degisik hikayeler..

Sozlukte de okumustum, orada turist oldugunuz kabak gibi anlasiliyor zaten ve fiyatlari inanilmaz sisiriyorlar. Pazarlik yapin mutlaka.

Bence imkan varsa gorulmeli, pisman olacaginizi sanmiyorum.
  • logic  (28.10.17 14:58:19) 
-Seni bir yere almazlarsa (turist giremez) Türk'üm de. Erdoğan falan derler, evet evet aynen öyle evet tabii erdoğan ne sandınız falan de.

-Pazarlık yapman icap edecek bir şey alman gerektiğinde, kendini Türkler'in kullandığı Arabi bir isim ile tanıt.

-"İstanbul'a gelince Ayasofya'yı gezmeyi unutma" demek gibi olacak ama Majorelle Bahçesi'ni gezmeyi unutma.
  • testis agrisi  (28.10.17 15:31:52 ~ 15:33:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.