Stranger Things - devam edeyim mi?

3. Bölümdeyim, hiç ilgimi çekmedi diyemem ama çok da bayılmadım. Sonraki bölümler nasıl, devam edeyim mi?

supernatural olaylar olan dizileri ben sevmiyorum normalde. Ancak bu dizi de hem çocuk oyuncuların şirin başarısı üzerine 80ler teması ve havası falan derken izletiyor kendini. Ben çok dizi izleyen biri değilim ama boşluğuma geldiği bir zamanda sarmıştı. Şans verilecek dizi.

Yarın da yeni sezon başlıyor yanılmıyorsam.
  • AlsterWasser  (26.10.17 17:57:03 ~ 18:07:03)
3. bölümde bile ilgini çekmediyse daha da izleme sevmezsin bence.

  • dedimmidemedimmi  (26.10.17 17:57:53)
benim baya hoşuma gitmişti aslında. ama ikinci sezonu merakla beklemiyorum. boş vakit varsa izle yoksa gerek yok eğer sarmadıysa yani bi sürü ilgini çeken dizi bulabilirsin.

  • elorelia  (26.10.17 18:08:07)
aynı tempoda devam ediyor. içindeki çocuğu öldürmemiş ama böyle ağzını yüzünü patlatmış kişiler için bence bu. duygular diyaloglar naif, olaylar dehşetli, türler arasında ite kaka kendine yer açan bi dizi. merak uyandıran ilginç şeyler çıkıyor arada ama peşinden çocukça bir diyalog, zorlama bir olaylar oluyor aldığın hazzı yok ediyor. 2. sezon izlemeyi düşünmüyorum.

  • kaichi  (26.10.17 18:26:20)