[]

Matkap marka tavsiyesi

Darbeli ve vidalama özelliği olan ucuz f/p açısından en uygun matkap öneriniz ?.
Mac Allistar modelleri uygun geliyor fiyatları önerir misiniz ? 
bosch un bir modelini aldım 1 sene önce. çok kullanmama rağmen hiç performansı değişmedi. 1 saat şarjla yaklaşık 4-5 saat iş görüyor. 400 tl civarı idi tek bataryalısı 14.4v olan.


  • tukenmez adam  (24.10.17 08:45:24) 
Mac Allister koçtaşın kendisi için ürettiği üründür üstat. Güvenle alabilirsiniz. Matkapları ev kullanımı için oldukça yeterli.
Eğer daha üst seviye bir cihaz bakıyorsanız hitachi yada makita'lara bakın.

  • chaoslord  (24.10.17 15:17:19) 
hitachi veya makita pro makinelerdir. pahalı olabilir, ancak parasının hakkını verir. profesyoneller kolay kolay başka makine kullanmaz dikkat ederseniz %90 makita dır.


  • tukenmez adam  (24.10.17 18:12:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.