[]

Uçaktaki basınç olayı

Uçakta 10 dk uykuya daldım. Uyandığımda tüm sinüslere çivi saplanır gibiydi. Kafa tasımın üstü arkası feci şekilde ağırdı. Gırlağımın iki yanında damarlarda basıncı çok sert hissettim. Bi ara “amk beyin kanaması geçirmiyim” diyerek tırstım. Sonra tekrar daldım uykuya. İndikten 4 saat sınra bile başım ağrıyor, migren gibi. Yılda 1 2 uçağa binerim. Bundan sonrası için ters bi durum olur mu?
Yoksa uykulu olduğum için hafif bir ağrıyı, göt korkusuyla abartmış olabilir miyim? 
Bir şey olmaz, geçmiş olsun.


  • i was made for you  (23.10.17 14:06:04 ~ 14:06:12) 
nezle falan olduğumda benim abartılı şekilde başım ağrımıştı. sinüsler tıkalı mıydı sizin uçuş esnasında? ondan olabilir.


  • himmet dayi  (23.10.17 14:14:24) 
Himmet +1
Burnum tıkalıydı bir seferinde ve kafam en son çatlayacak gibiydi. Sonrasında bir süre devam etmişti. Eğer burnum tıkalıysa otrivin kullanıyorum tek seferlik sorun olmuyor. Geçmiş olsun.

  • voyager 1  (23.10.17 14:37:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.