[]

birayı fazla kaçırdım son bir haftada?

böyle bir vücudu dinlenmeye alayım diyorum. kaç gün içmesem olur?
 
21 gün içme. farkı göreceksin.


  • total paranoia  (21.10.17 22:42:22) 
12,5 gün.


  • Bruce  (21.10.17 22:43:56) 
Hiç içme. Bu arada kefir gibi probiyotik ürünleri tüket. Ömrün uzayacak bak gör.


  • cliquot  (21.10.17 22:57:16) 
6,25 gün :) Yarılanmış olur herhalde.

Doktor değilim, umarım medikal bilgisi olan birisi daha net yazabilir ancak okuduğum kadarıyla tüketilen alkolün miktarı kadar sıklığı da önemli. Örneğin 1 haftada her gün 1 biradan 6 gün mü içildi, ya da 1 haftada sadece Salı günü dışarı çıkarak 6 bira mı gibi?

Bu arada cliquot +1, ancak bazen çok sürdürülebilir olmuyor. Sosyal nedenlerle 40 gün kesintisiz ara veremeseniz de belki sadece haftada 1-2 gün miktarla birlikte sınırlamak rahatlatabilir.
  • hana bi  (21.10.17 23:00:39 ~ 23:01:23) 
İç ya biradan bişey olmaz. Bıkınca bırakırsın. Biradan ölünseydi ben ölürdüm. Agir alkole geçmedigin surece sikinti olmaz. Normal biradan bahsediyorum. Belcikalar veya extralar yamultur.


  • tukenmez adam  (21.10.17 23:05:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.