[]

PTT

Hafta sonu dağıtım yapıyor mu ?
 
Yapmaz


  • veritaslibertas  (21.10.17 08:51:58) 
yeni kimliğimi cumartesi getirdiler.


  • perloneth  (21.10.17 09:05:24) 
cuma verdiğim aps'yi cumartesi teslim ettiler. kargo geldiği de oldu cumartesi günü. pazar geldiğini ise ne gördüm ne duydum.


  • nrmnm  (21.10.17 10:07:29) 
bizim iş yerine cumartesi dağıtım yapıyolar.


  • elorelia  (21.10.17 10:38:45) 
şubeden şubeye değişiyor. şu siteden çalışıp çalışmadığını öğrenebilirsin.

enyakinptt.ptt.gov.tr
  • mungojerry  (21.10.17 11:47:02) 
üstteki arkadaşın dediği linkten baktım. bizim şube cumartesi kapalı diyor. ama dağıtım yapıyor.


  • elorelia  (21.10.17 12:30:33) 
Az önce bana posta geldi ptt.den. Demek ki yapıyorlar


  • mantıksız feylesof  (21.10.17 13:44:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.