[]

sadece türkiyeden girilebilen mailime yurtdışından erişebilmek

yurtdışından türkiyedeki üniversite mailime giremiyorum. belki türkiyeden giriyormuşum gibi yapabilirim diye surfeasy vpn ekledim chrome'a ama sonra ne yapmam gerektiğini çözemedim. yardımcı olabilecek var mı?
 
burdan birine alpemix, ammy vs. ile bağlan. öyle dene


  • rhan  (13.10.17 00:31:06) 
Saçma. Yani üniversite mail adresine yurtdışından girebilmen lazım. Bu öğrenciler, akademisyenler hep Türkiye'de mi sanki?!

Tarayıcında problem olabilir mi?
  • kendi kendine yasayan yavrucak  (13.10.17 01:07:42) 
okulun vpn servisi yok mu? varsa onu dene okul ağına bağlanıp..

ek öneri: bir tanıdığına şifreyi ver maileri gmail vs. hesabına yönlendirmesini iste.
  • playing star again  (13.10.17 01:33:48) 
Son c
Çarenin de son çapresi olarak, burada bir bilgisayarı açık bırakıp ona teamviewer ile baglanip onun uzerinden girebilirsiniz. Bilgisayar kapanirsa sikinti olur ama (kesinti, mavili ekran vs)

  • tukenmez adam  (13.10.17 07:25:43) 
bilgi işleme mail atın ben nasıl gireceğim buna diye


  • argent dawn  (13.10.17 09:07:00) 
argent dawn, aynen öyle yaptım, cevap bekliyorum. çünkü okulun sitesindeki proxy ayarlarını yapmayı da denedim ve o da çalışmadı.
herkese teşekkürler

  • mezzosprite  (13.10.17 09:24:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.