[]

ALES hazırlık

işbu duyuru bir süre önce açılmıştı fakat cevap alınamadı. binaenaleyh bilenler belki görmemiştir de bu sefer görür ve yazar diye kopyala yapıştır yapmak suretiyle tekrar açıldı.


malumunuz sınava az kaldı. en son ilkbahar dönemindekine girmiştim, 66 almıştım. ilk defa girmem hasebiyle sınavı öyle bir yetiştiremedim ki farkında bile değilim :) çok çok yavaş yapmışım soruları, sınavın sonuna yaklaştığımızda farkettim bunu :)

hedefim sayısal 75 puan.

nasıl çalışmam gerekiyor ?

önerebileceğiniz site var mı ?

kaynak kitaplara para veremicem maalesef, evlilik hazırlığındayım.

kullandığı kitabı hediye etmek isteyen veya sınav sonrası teslim edilmek üzere ödünç verebilecek varsa sevinirim :)

 
bölüm nedir? konuları aslında biliyorum ama çözemiyorum mu yoksa sadece yetiştiremiyorum mu?

kitapsız olmaz bu iş. elde kalem bir şeyler çözülmesi lazım. eğer konu biliyorsanız sadece deneme alıp deneme çözün.
  • blue eyes white dragon  (13.10.17 00:06:07) 
sayısal 75 puan hedefliyorum. konuları biliyorum bir kısmını fakat eksiğim var tabi ki. kitap için de ayırabilecek bütçem yok maalesef. hayırseverlerden bekliyorum :)


  • sylr  (13.10.17 00:24:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.