icra telefonu

son günlerde annem ve babam birkaç farklı telefon numarasından aramalar alıyorlar. arayan kişiler kendilerini hukuk bürosu olarak tanıtıp kuzenimin sevgilisinin büyük borç altında olduğunu ve haciz geleceğini, kuzenimle iletişimde olup olmadığımızı soruyorlar. teyzem ise ortada bir borç olmadığını, arayanların dolandırıcı olduğunu söylüyor. böyle bir dolandırıcılık çetesi var mı? ve kuzenimin anne tarafından olmasından dolayı soyadlarımız farklı, arayanlar hepimizin tam ismini ve akrabalık bağını biliyorlar, bu bilgilere nasıl ulaşmış olabilirler?

Küfür edin kapatin. Bilgilere uğraşmak çok zor değil artık ortalıkta dolanıyor bilgilerimiz size tebligat yapılmadan bir bok yiyemezler muhtariniza sorun arada sırada tebligat var mı diye

  • denklemci  (10.10.17 20:14:55)
Dolandırıcı değiller. Ne yazık ki hukuk büroları böyle saçma şeyler yaparak borçluyu utandırmaya çalışıyorlar

  • goodman  (10.10.17 21:46:57)
biraz önce başka bir duyuruya yazdığım cevabı kopyalıyorum.

bankalar, telefon operatörleri v.b. yerler tahsil edemedikleri alacaklarını düşük bir bedel karşılığı satıyor. aracı kurum böyle tehdit ve yüzsüzlükle ne koparabilirse, kar elde etmiş oluyor. bu çok yaygın bir uygulama ve benim bildiğim en az 7-8 yıldır var. kanundışı bir durum yok alacakların devredilmesinde. bu aracı kurumların üslup ve yöntemlerinde sıkıntı var.

borcunuz yoksa dikkate almayın ama eş, dost, akraba herkesi arıyorlar bilginiz olsun. duyuruda bu tarz başka sorularda var bakmak isterseniz.

ayrıca bakınız;
www.eksiduyuru.com
  • Phoebe  (10.10.17 22:24:16)