[]

Aliexpress kargo teslim

Aliexpress'ten ilk alışverişimi yaptım. Yanwen air mail ile geliyormuş kargom. Biraz şaşırdım çünkü aliexpress gemiyle geliyor diyordu herkes. Neyse bu bir yana, ptt kargo ile teslim edilecekmiş sanırsam. Bu noktadan sonra normal kargoymuş gibi mi davranıyoruz? Ekstra bir dikkate değecek bir şey yapmama gerek var mı?
 
17 eylülde yola çıktı, bekliyorum. sanırım çinden TR'ye gelmesi TR içinde dağıtımdan daha kısa sürüyor.

geliyor bi şekilde.
  • secrexv2  (07.10.17 00:54:28) 
Takip numaralıysa normal kargo gibi. Takipsiz ise adam bi zile basar evdeysen verir yoksa kapıya bırakır gider.


  • glamdr1ng  (07.10.17 01:00:58) 
Takipliydi ama beklediğimden oldukça hızlı geldi. Yani yarın türkiyeye gelmiş olucak sanırım. Bu hesapta düşününce de bu hafta içi elimde olur gibi hesap edince şaşırdım epey. takip kodumla ara ara takip edeyim o halde :)


  • sydney  (07.10.17 01:05:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.