[]

Babaaanne vitrinini kullanmak, kullanmamak, nasıl kullanmak?

Taşındığımiz evde biraz koltuk, dolap ve bir vitrin var, ev sahibi bunların atılmasını istemedi, bunu kullanalım mı sizce?

ablam istemiyor, odadan da çıkaramadık biraz büyük ve vidalarla birlestirilmiscaps: i.hizliresim.com

 
ev sahibi atilmasini istemiyorsa gelsin alsin.


  • kurnaz  (06.10.17 21:39:09) 
Boyamanıza izin verir mi? Mobilyalara uygun bi renge boyanırsa fena durmayabilir


  • mezzosprite  (06.10.17 22:09:10) 
kötüymüş yahu istememekte haklı ablan.. bodrum veya depo vs. yok mu vidaları söküp indirseniz.


  • playing star again  (06.10.17 22:14:53) 
Boyayabilir miyiz deiye sorun bakalım ne diyecek. Gerçi eliniz yatkın değilse o boyutta bişey boyamak zor olabilir, sonuç beklendiği gibi olmayabilir. Boya yapmaya güvenemezseniz çok dekoratif kaplama kağıtları var. Mutfak dolaplarında bile kullanıyorlar. öyle bişeyler de yapabilirsiniz.

Güle güle oturun bu arada:)
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (06.10.17 22:18:32 ~ 07.10.17 08:07:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.