[]

Ankara Kızılay League of Legends Turnuvası

Merhaba arkadaşlar,

Ankara Kızılay'da bulunan Gladius E-spor internet kafemizde 16 Ekim tarihinde League of Legends turnuvası düzenliyoruz. Katılım ücretsiz. Ödüller 1. takımdaki herkese 4000'er rp + gizemli kostüm, ikinci takımdakilere 3000'er rp + gizemli kostüm, 3. takımdakilere 1600'er rp, 4. takımdakilere 1000'er rp.

Kayıt olmak için events.tr.leagueoflegends.com sayfasında hesabınızla giriş yapıp kayıt ol butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sorularınız için:

www.facebook.com
gladiusespor@gmail.com
532 614 80 03

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.