[]

1200 metreden çakılıp sağ kalmak

Nasıl mümkün olabilir? Show haberde izledim az önce bir adam karısının paraşütünü bozmuş kadın 1200 metreden atlamış doğrudan yere çakılmış ve sağ kalmış. Nasıl olabilir yahu.
 
paraşüt bir şekilde düşüş hızını azaltmıştır. yoksa olacak iş değil.


  • secrexv2  (06.10.17 18:52:40) 
Allah işte.


  • yazarken ellerini birakan herif  (06.10.17 18:55:50) 
Paraşüt+1
Aldığı ivmede kemikleri parçalanır, organları patlar yoksa

  • neysene  (06.10.17 19:02:25) 
Var oyle olaylar. Hepsinin fiziksel bir aciklamasi var sonucta. Bir tane adam da boyle kurulmuştu. Parsutu tam acilmasa da biraz ruzgar direnci gosterip bir nebze adami yavaslatmis, yere carpmadan once carptigi aagac dallari hizini kesmis ve en son kumlu ve nispeten yumusak topraga duserek kurtulmustu.
Cok sansli olunca boyle oluyor.

  • stavro  (06.10.17 19:39:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.