[]

Bıttım Sabunu

Bıttım sabunu saç dökülmesine iyi gelir dediler, bir senedir kullanıyorum
Fena değil aslında ama şampuanla yıkadığım zaman hissettiğim temizleme hissini hissedemiyorum, hatta saçım kaşınıyor.
Başka kullanan varsa normal mi bu? Yoksa boşverip şöyle tavsiye edeceğiniz iyi bir şampuan mı kullansam


 
Bir buyugumuz kullaniyor iyi geldigini iddia ediyor..


  • camussar  (06.10.17 19:45:53) 
ben bayağı bir süre kullandım. saçlarımı inanılmaz sertleştirdi. böyle bildiğin çalı gibi oldu. dökülmeyi durdurdu evet ama görüntü çok çirkin olduğu için zeytinyağlı sabuna geçiş yaptım. o daha iyi geldi.


  • i m cool with that  (06.10.17 20:02:02) 
Bana da bi dolu hediye gelmişti, o yüzden kullanıyorum ama cidden temizlik hissi vermiyor böyle üstüne bi şampuan ya da krem istiyor e ben katkılı kullanmak istemediğim için sabun kullanıyorum niye üstüne süreyim diyorum. Yalnız bu olay sadece bu sabun değil klasik beyaz sabunda da öyle, ya da bende sıkıntı var.


  • mslny  (06.10.17 20:05:07) 
ya sanırım normal bende de aynı etkiyi yaptı en azından hatta saçlarım sertleşmişti ama yararı da olmadı.
loreal botanicals (fresh care) serisi çıkardı, işte şampuandır maskedir bir sürü şey var, ben onlardan (dökülme için olan kişnişli sanırım) serumu aldım ve bence bu da baya etkili bir şey, diğer ürünler nasıl bilmiyorum ya da eş zamanlı kullanmak daha iyi gelir mi ama şampuanına bak istersen.

  • pamuk helvalar cebe  (06.10.17 20:15:15) 
Şampuan hiç kullanmam bıktım defne vs. sabunlar daha iyi. temizleme hissi ya da sertlik için yıkama sonrası az sirke ile suyu bir kapta karıştırıp başa bu suyu yavaş yavaş dökerek saçları iyice ovalayın. Banyo sonrası 10 dk kadar sonra havlu ile çok hafif bir şekilde kurulayın. Tamamen kendiliğinden kuruduktan sonra saçta yumuşaklık ve parlaklık olacaktır. Üzüm sirkesi kullanabilirsiniz.


  • 1adam  (06.10.17 20:18:03) 
Kokar o!


  • mslny  (06.10.17 20:29:07) 
@msiny
ben de öyle sandım ama kokmuyor.

  • 1adam  (06.10.17 20:48:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.