[]

Kegel egzersizi?

Ben de bir mallık mı var bilemiyorum ama olay sırt üstü uzanıp doğru nefes ile ilgili kasları kontrol etmek mi? Ben kendi kaslarımı nasıl kontrol edebilirim ki? Denedim böyle yapamadım ben daha böyle şurasını kaldır buranı indir diyr bir şey bekliyordum
Doktor yap dedi ama anlatmadı da gıcık oldum 
Internette anlatimli videolari var. Gercekten faydasini goreceksiniz.


  • a summer day  (06.10.17 15:52:41) 
ayaktayken, otururken, her pozisyonda nerede olursanız kegel yapabilirsiniz. çişini yapıyormuşsun gibi düşün, kas, bırak, çişi kes, tekrar sal, yani kabaca bu kegel. daha nasıl anlatayım bilemedim.


  • nice tnetennba  (06.10.17 16:15:37) 
Çişini yaparken çişini tut.


  • cabiday  (06.10.17 20:30:48) 
Duzgun,kontrollu ve efektif yapmakbistiyorsaniz bi fizyoterapiste danisin


  • eclipsed moon  (06.10.17 22:57:15) 
Bildiğimiz çiş tutma hareketi. Kasıp kişisine göre 5 sn - 10 sn öyle tutup sonra çiş yapar gibi yapıyorsun. Bu yani. Yatman falan gerekmiyor. Hele nefes falan, böyle komplike şeylere gerek yok. Nefes önemli tabii de, zaten hareketi yaparken ister istemez nefes onun düzenine giriyor.


  • aychovsky  (06.10.17 23:18:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.