[]

ayna almak nerden almak nasıl şey etmek

ben şimdi kapının arkasındaki duvara bi boy aynası alma niyetindeyim ama bunu duvara nasıl yapıştırıcam ya da yapıştıracak mıyım napıcam falan diye düşünüyorum. nerden alayım bi de direkt aynacı mı bulayım yoksa koçtaştan falan mı alsam gerçi onu da taşımak baya dert. naapiyim sizce. lokasyon ankara bu arada belki aa bak şurdan alırsan baya rahat olurlu fikirler verir.
 
Camcılarda daha ucuza halledebilirsiniz sanki, gelip duvara asarlar hem.


  • kobuzchu kiz  (06.10.17 16:43:15) 
yav benim duyurularıma cevap verme artık hasta herif


  • keskulpesent  (06.10.17 16:47:06) 
nereden alırsan al, sadece ayna satan bi yerden alma.


  • nocturness  (06.10.17 16:51:37) 
Koçtastan aldık boy aynası 50liraydı çiviyle taktık duvara


  • hernezıkkımsa  (06.10.17 17:04:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.