[]

Park halindeki Motosiklete çarpıp kaçan sürücü [Hukukçu aranıyor]

Selamlar. Adam ben motosiklet üstündeyken bakmadan geri geri gelirken üstüme çıktı, motora hasar verdi, tutanak mutanak bilmem git polise şikayet et arkamda durmasaydın dedi, bastı gitti. Plakası elimde, şahidim var, kamera kayıtlarını da oradaki bir esnaftan aldım ayan beyan nasıl motosikletin üstüne çıktığı, sonra da hiçbir şey olmamış gibi basıp gittiği görülüyor. Şimdi adliyedeyim, hasar tespiti için bilirkişi tutulacakmış o da 700 liraymış. Bu mudur yani? Motosiklette 1000 liralık hasar var. Ne yol izlemem gerekiyor? Özel mesajla da ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederim.
 
Adamin trafik sigortasi senin hasarini karsilamak zorunda. Sen sigortacini ara yonlendirsin seni. Carpip kacmaktan da ayrica sikayetci olursun hatta hastaneden de rapor al bence.


  • Trollziya  (06.10.17 16:15:34) 
çok geçmiş olsun, bu tarz durumlarda memleketteki hukuk adalet sisteminin ne kadar sikimsonik olduğunu tekrardan anlıyosunuz. daha dün şu videoyu izlemiştim belki bi faydası olur, özet geçemediğim için koyuyorum direk

www.youtube.com
  • yuto  (07.10.17 01:59:54) 
Dun can sikintisindan baya hukuk sitelerini kurcaladim en temizi ambulans ve polis cagirip anam ölüyom diye kendini yerlere atmakmiş. O zaman yaralamali kaza diyerek olayi buyutebiliyormussun.

Tabi kaza esnasinda bunlar insanin aklina gelmez, ben de kendi imkanimla gideyim derim muhtemelen.
  • Trollziya  (07.10.17 12:10:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.