[]

Sakal için tıraş makinası sorusu

İki sorum var.

1) Benim philips bir tıraş makinam vardı. Ucuna tarağını takıp sakallarımın boyunu kısaltabiliyordum. Ama aynı yerin üstünden defalarca geçmek zorunda kalıyordum, çünkü her seferinde bazı sakallar kısa bazıları uzun kalıyordu. Farklı farklı yönlerden defalarca aynı yerin üzerinden geçiyordum.

Sorum şu: Bu durum (aynı kısmın üzerinden defalarca geçmek zorunda kalmak) makinanın kötü olduğunu mu gösterir, yoksa normal mi?

2) Bendeki bu makina bozuldu. Düğmesine basınca çalışıyor. Ama o kesici kısmın arasına bir sakal girince takılıyor kesemiyor ve makina orada duruyor. Çöpe mi gitsin artık? Aliexpress'te 5 dolara yedek başlık satılıyor ama orasıyla mı ilgili ki?

 
Makinelerin ömrü 2 yıl ondan sonra dediğin sorunlar çıkıyor ortaya. Ben buradan bir arkadaşın tavsiyesiyle powertec tr 258 aldım. Sakal kısaltmak için kullanıyorum. F/p olarak en iyi alet kesinlikle bu. Tamir işine girme boşuna, al bunu gitsin.


  • Depik  (06.10.17 13:00:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.