[]

pasaportumun geçerlilik tarihi 2022 amerikan vizesine başvurmam saçma mı

para ve emek kaybı mı?
amerikaya gidiceğimden değil de hazır çalışırken bulunsun şeklinde.
böyle az süresi olan pasaporta 10 yıllık vizeyi nasıl verecek?
10 yıldan az vermiyor bildiğim kadarıyla

 
Vizenin pasaport süresiyle doğrudan ilgisi yok. Bu pasaportuna bastığı 10 yıllık vizeyi, ileride yeni çıkartacağın ile eskisini birlikte taşıyarak kullanıyorsun.


  • manuel mandalina  (06.10.17 10:40:19 ~ 10:40:42) 
manuel mandalina +1

Vize aldıktan 2 yıl sonra pasaportumu değiştirdim, yeni pasaport + vize basılı eski pasaportum ile ABD'ye giriş yaptım.

Bence maddi olarak seni zorlamayacaksa para veya emek kaybı değil. 3 gün sonra işten ayrılabilirsin/atılabilirsin. O veya bu şekilde ABD'ye gitmen gerekebilir. Kenarda dursun.

10 yıl dışında vize alan biri yok çevremde, ama düşük ihtimal de olsa daha az süreyle vize verdiğini duydum. Kesin 10 sene diye bir olay yok.
  • elon  (06.10.17 11:05:38) 
Benimki on yillik kardesiminki de. Ben herkese on yillik veriyorlar saniyordum? Ben 2009da almistim eski pasaportta. Hic gitmedim, gidesim de yok. Yol gozumde buyuyor.


  • camussar  (06.10.17 12:45:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.