şu falıma baksak ya ??

selamlar :) neymiş halim anlayanlar bir şeyler dese ya :)

ne zaman mezun oluyorum sonra var mı yakında gönlüme biri :D binlerce sorular var <3

3. foto i.hizliresim.com

Bebeğim, şimdi senin için çok ferah
hiç bir şey çıkmamış falında :)
bir de 3. fotoğraf eksik asıl kulbun oralarda hareketlilik var ama birşey diyemiyorum görünmüyor

neyysee.. şu an bir döngünün içerisindesin, bumerang oyuncağı gibi bir konuyu sürekli ısıtıp ısıtıp kafanda kurcalıyorsun. bırak anacım onu, bırak gitsin, yaklasık 2 haftaya zaten çözüp bir daha geri dönüp bakmayacaksın bile,
sonra her şey o kadar sakinleşecek ki aaaa bu kadar sakin hayat mı varmış diyeceksin :) baya inzivaya çekileceğin bir dönem olacak. o arada dersleri geçip mezun olmaya niyetlendiysen eğer max 1 senesi var. 1 sene dolmadan çorap söküğü gibi patır patır geçiyorsun dersleri
bu yolun sonuna doğru sana sıkıntı çıkaracak 2 sey var. 2 konu mu desemm 2 ders mi desem orası senin bileceğin iş şekerim
ama birbirine bağlı(eğer ders ise birisi son proje, diğeri tez sunumu diyebiliriz veya birbirini bağlayan 2 ders işte, yok eğer kişiyse bir arkadaşın seninle birisi arasında çöpçatanlık yapıyor. )
ondan sonra ver elini özgürlük rahatlık ferahlık :) mezuniyetin veya 1 sene olmadan önce inzivaya çekildiğinden çok daha huzurlu bir döneme gireceksin.
miss

bardağını çabuk yıka da hemen çıksın :))
  • part time pollyanna  (04.10.17 01:15:45)
ayyy diline sağlık part time pollyana

i.hizliresim.com

ay sahiden unutmuşum burada <3
  • burchak  (04.10.17 01:18:29)
fallik bir obje görüyorum.

  • Bruce  (04.10.17 01:23:41)
hmmm 3. fotoyu tam bilemedim, ama genelle birlikte 3.fotoya birşeyler söyleyecek olursam
sürekli aracılar var sanki. kimse kimseyle doğrudan görüşmüyor, o ona söylüyor, o ona anlatıyor o başkasına söyleyip çözüm buluyor. çok fazla diploması prosedür gibi bişey var :/
hepinizi odaya kapatıp hadi konuşun çözün diyesim geldi. ama kötü bir durum veya konu değil.
baya pozitif mutlu bir fal bence :)
  • part time pollyanna  (04.10.17 01:26:10)
@part time pollyanna Hayatımda içtiğim Türk kahvesi sayısı 7-8'dir. Kalkıp içesim geld falından dolayı ahaha

  • reyals  (04.10.17 02:28:01)