[]

Eşim gece bana yaptıklarını hatırlamıyor. +18

Gece uykuya daldığında kısa süre sonra sürekli bi hareketlenme oluyor. Cinsel anlamda. İşte ellemeler, emmeler bilmem neler. Devam etmediğim sürece sabah hiçbirinş hatırlamıyor. Bu normal mi? Valla tek bi yere göndermicem
 
Gercekten bilincdisiysa elbette psikolojik bir kokeni vardir. Ama benim bir kac garip fantezimden biri bu mesela.yari uykuluyken cok istekli oluyorum. Bir kadinla yari uykuluyken usul usul sevismek cok tahrik edici geliyor. Ardindan hicbisey olmamis gibi tekrar uykuya dalmak da cok huzurlu.bagimlisi oluyor insan o duygunun.


 • a r a m i s  (03.10.17 21:14:37) 
teknik olarak sana değil rüyasında kim varsa o'na yapıyor. sana yaptığını hatırlamaması normal.

ayrıca cool story.
 • secrexv2  (03.10.17 21:15:42) 
Ben de uyku arasında yaptıklarımı hatırlamam.
Mesela gece uykum kaçtığında evden biriyle sohbet ettiğim oluyormuş, yemek yediğim, televizyon izlediğim vs. yeniden uyuduğum da o an sıfırlanıyor.
Anlattıklarında inanmıyordum ama birkaç kez gece uyanıp gelen mesajlara yanıt verdiğimi gördüm. Sabah okuyorum ve o ana dair en ufak bir şey yok kafamda.

Böyle bir şey olabilir mi acaba.
Normal geldi bana.
 • mutekebbir  (03.10.17 21:17:00) 
uyurgezeri duymuştuk da
uyursevişir ilginçmiş.

 • herhaltibiliyoring  (03.10.17 21:34:28) 
Tebrikler eşin abaza. Bir süre daha sevişin geçmesi gerek. Eşini ergen gibi düşün. Ergenlerde rüyalarında yaşar öyle şeyleri. Sonra yavaş yavaş azalır. Tabi bunu kimse anlatmadığından pek bilinmez. Ama baya yaygın bir şey olduğunu düşünüyorum. Psikolojik olarak çözmek dışında bir diğer ve güzel olan yol da deli gibi sevişmektir tabi :P


 • freetakilir  (03.10.17 21:35:09 ~ 21:37:15) 
Peki uyanıkken bu cinsel aktivitelere girmiyor musunuz? Normal olmadığı %100 ama tedavisi için teşhisi doğru koymamız gerekiyor.


 • blue serenity  (03.10.17 22:10:28) 
ne kadar güzel şey yahu. eski kız arkadaşımı çok çekici bulurdum, ara sıra o da söylerdi bu durumu.


 • Absinthe75c  (03.10.17 22:14:37) 
Sexsomnia olabilir mi en.0wikipedia.org


 • turk kizi  (03.10.17 22:52:07) 
Bende de var bu.isin kotusu birara evde kalabalik kaliyorduk bi arkadasta yatacak yer bulamamis bakmis ben koca yatakta tek basima uyuyprum.gaflet iste.degdirmisiz cocuga farkinda olmadan.insan bi dusunur biri kuvette,biri halinin ustunde yatiyorsa blr sebebi var.bana sorsan sifir hatirliyorum.
Gunduz yoruluyordur seninki az uyuyup dinlenince kendine geliyordur.gayri ihtiyari bir aksiyona girissede uyku agir gelip uyumaya devam ediyordur.o arayi hatirlamamasida dogal.

 • duptıs  (04.10.17 01:23:49) 
Bence normal, rüyasında başkasını gördüğünü falan düşünmüyorum, yine seni düşünüyordur eminim.
Bende sevgilimle seviştikten sonra rüyamda da sürekli seviştiğimizi görüyordum bi ara. Halbuki yetmediğinden falan da değil, çok etkilendiğimden olabilir.

 • kismisolungac  (05.10.17 14:15:16) 
bence de normal.

kismisolungac, duptıs, Absinthe75c +1
 • nıç  (05.10.17 14:27:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.