[]

odadaki sigara kokusundan kurtulmak

leş gibi sigara kokan 1 oda var elimizde. pencere saatlerdir açık ama resmen odanın kapısına gelince yüzüme çarpıyor koku. Bu gece bu kokuyla uyumak istemiyorum napayım ben. normalde odamda max 4 tane onu da pencere kenarında içiyorum. dün 2 3 pakete yakın sigara içildi. Dolayısıyla koltuk yatak her şey leş gibi kokuyor. ne yapayım da çıksın bu koku? bi de sonraki zamanlar için birkaç öneriniz varsa alırım. mesela sigara içerken tütsü ya da mum yaksam ise yarar mı? yanıtlar için şimdiden teşekkürler :3
 
yıkamadan, temizlik yapmadan çıkmaz ki. çarşafları vs yıkayacaksın. her tarafı deterjanlı su ile sileceksin.


  • elorelia  (30.09.17 15:06:55) 
Odadaki perdeleri hemen yika ve alerjin yoksa bol kokulu camasir yumusaticisi kullan. Evine gelen sigara icmesin, onlar bir sigara icecek diye sen iki gun temizlik mi yapacaksin. Balkona ciksinlar, balkon yoksa apartmanin onune insinler. Bu kadar da bencil olmasinlar.


  • Traveller  (30.09.17 15:11:43) 
perde nevresim yıkayacaksın yok o iş uzun diyorsan da en azından çırp havalandır bir şey yap ama yatarken burnuna burnuna girer koku benden söylemesi. yalnızca pencere açma kapıyı falan da aç ki cereyan yapsın hızlı çıksın.
tütsü falan da yakma sakın iyice bok edersin.

  • pamuk helvalar cebe  (30.09.17 15:21:00 ~ 15:40:50) 
Sigara kokusu emen mumlar var, bikac tane yakarsan cok yogun icildiginde, ise yarar. Ben kullaniyorum bazen.


  • kuehles blondes  (30.09.17 15:30:24) 
kibrit yakın, mum yakın.


  • nice tnetennba  (30.09.17 15:31:26) 
Kokuyu aslinda en cok perdelere siniyor. Makinada hafif programla yikarsan ve onlar yikanirken yerleri silersen gecer bence.


  • nax  (30.09.17 15:32:01) 
yıkanabilecek her şeyi yıkadıktan sonra yine geçmezse(yani o seviye bir ciddi koku sinme durumu varsa) odayı boyayabilirsin.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (30.09.17 15:35:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.