[]

Beşiktaş'taki evime kadın ev arkadaşı arıyorum.

Hala bu tarz duyurular sabitleniyor mu bilmiyorum, eğer sabitleniyorsa, modlardan ricam bir süre sabitleyebilirler mi?

Daha önceki duyurularımdan da görmüşsünüzdür, ev arkadaşımla temizlik konusunda anlaşamadık ve ben en sonunda evden çıkmasını istemek zorunda kaldım.

Evde iki kedi ile yaşıyorum. Bu cumartesi ev arkadaşım ayrılıyor, olabildiğince kısa sürede yeni bir ev arkadaşı bulmam gerekiyor.

Beklentim, düzenli temizlik yapması, kedilere iyi davranması, illa sevmek, ilgilenmek zorunda değil gelecek kişi.
Kesinlikle sigara içmeyen birisi olmasını istiyorum.

Genel olarak sakin bir hayatım var, bunu devam ettirebilmek isterim.

Evin konumu, içi gayet güzel. Mahallemdeki en uygun ev olmasına rağmen kiram yüksek. Yine de fiyat bilgisini birebir konuşma taraftarıyım.

Bana buradan mesaj yoluyla ya da tugba.gorgun91(et)gmail.com ile ulaşabilirsiniz.

 
hala bulamadım. belki kenarda çıkarsa işe yarar.


  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (17.10.17 15:53:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.