[]

Satılık Anakart, İşlemci, Ram ve SSD

Merhabalar,

Sistemi yenilediğim için eski parçalarımı satıyorum. Güzel de bi ekran kartıyla altından kalkamayacağı oyun yok. düşük bütçeyle kasa toplamayı düşünenler için ideal.

ASUS SABERTOOTH Intel Z77 Soket 1155 DDR3 SATA 3.0 USB 3.0 HDMI Anakart - 400 TL

www.asus.com

Intel® Core™ i7-3770K işlemci - 500 TL

CORSAIR 8GB Vengeance DDR3 1600MHz CL9 x 2 - Tanesi 100 TL

www.vatanbilgisayar.com

Samsung 250GB 850 EVO SATA 3.0 - 200 TL

www.vatanbilgisayar.com

Hepsi: 1000 TL

fotolar;

i.hizliresim.com

i.hizliresim.com

anakartın kutusu duruyor. İstanbul içi olursa güzel olur.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.