kondom varken sertleşme sorunu

belli bir yere kadar herşey çok güzel gidiyor: ön sevişmede, oralda hiçbir sıkıntı yok, ilk defa general görmüş er gibi, dimdik.

kondomu takıp sondaja başlayacağım an salıveriyor kendini. sanırım olay kondomda, benim ufaklık plastiği sevmiyor.

benzer sıkıntıları olan var mı?

not: kondomsuz ilişki tavsiye etmeyin öyle bir seçenek yok.

Alet fazla kalınsa, kondom çok sıkıyorsa söner.

Çevresini bel ölçer gibi mezura ile ölç, eğer 12 santimden fazlaysa ok xxl kullan. Ya da rossmann'da büyük boy Billy boy kondomlar var. Onları dene.

Kalın olmadığı hâlde sönüyorsa psikolojiktir, kondom sevmediğin içindir, hissiyatı azalttığı içindir falan.

Bir çözüm daha, kondomu taktıktan sonra partner testisleri ağzına alsın. Beni dimdik yapıyor.
  • yirmisantim  (23.09.17 19:10:36)
sondaj biraz nahoş bir benzetme olmakla beraber evet, prezo genelde his kaybına neden olduğu için yelkenleri indirir..

en incesini kullanacaksın, his kaybını minimize edeceksin.
  • binder dandet  (23.09.17 19:11:02)
Latekssiz kondom dene. İnce olanlardan da dene. Uygununu bulana kadar.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (23.09.17 19:25:44)
Takana kadar dikkatiniz dağılıyordur. Başka şekilde uyarılmaya devam edilirseniz belki çare olur. Karşı tarafın daha aktif olması ilginizi sürekli çekmesi gerekiyor olabilir.

Bazı kondomlarda bazı maddeler oluyor hissi azaltan. Bunlar da bir etken olabilir. Kondomu çıkarınca da hissizleşme söz konusu mu?
  • idexo  (23.09.17 19:35:41)
benzer sorun bende de oluyor maalesef. ideox nun dediği gibi takmakla uğraşırken dikkat dağılıyor ve daha da sinirler bozulunca iyice küsüyor penis. bunu kontrol edebilmek lazım sanırım.

  • sorularimicinfeykhesap  (23.09.17 19:44:38)
@idexo sanırım hissizleşme olmuyor. ama o kondomun iç tarafındaki pudramsı şey irite ediyor sanki, bu söndürüyor olabilir.

ilk söylediğiniz de doğru olabilir. takarken boş geçen yaklaşık 1 dakika süre var.
  • egokalp  (23.09.17 19:45:49 ~ 19:48:58)
sorması ayıptır 1 dakikada ne yapıyorsun gidip aşağıdan marketten mi alıyorsun?

  • sta  (23.09.17 21:44:52)
Sıkıyor da olabilir

  • mutlusismankedi2015  (23.09.17 22:11:37)
1 dakikada bıraksan kendi takılır la o! Kondom takmak 10 saniyeyi geçmemeli siz neler yapıyosunuz :(

  • Tears of Devil  (24.09.17 01:37:49)
Onu bunu bilmem de ben sizi takdir etmeye geldim. Kondomsuz ilişkinin teklif dahi edilmemesi hususunda. Bu gözler neler gördü...

bkz. STD taşıdığını bildiği halde "kondom takarsam ereksiyon olamıyorum sen bana güven" diyen erkek.

bkz. seni hissetmek istiyorum o kondomu çıkar diyen kadın. (her hafta "yeni düşürdüğü" birisiyle oluyor ve hepsine aynı şeyi söylüyor)

tengri gerek anlık gerek süreğen cehaletten hepimizi korusun.
  • testis agrisi  (24.09.17 01:47:22)
Herkes 1 dakkaya takilmis, orada kastettigim
yaptigin isi birak, kondomu tak, hangi pozisyonda penetre edeceksen partnerini o pozisyona getir ise basla. Buna 1 dakka dedim hadi sizi kirmayim 30 sn olsun.

Neyse konu kilit, ince ve latexsiz deneyecegim umarim derdime deva olur
  • egokalp  (24.09.17 02:54:41)
Yirmisantim'in yukarda yazdığı gibi sorun kalınlıksa yurtdışından trojan magnum veya mysize tarzı ürünler getirebilirsin. Yerelde en fazla çap 58mm ile "şey" markasında var. Billy boylar 62mm ama elips şeklinde olduğundan uymayabilir.

  • cleric  (25.09.17 12:11:26)