[]

türkçe haber yapan yabancı haber siteleri

yerli kaynakların bir türlü tarafsız olamaması haber okumayı sinir krizine dönüştürebiliyor. türkiye'de olup bitenleri okuyabileceğimiz yabancı ama türkçe de yayın yapan hangi siteler var acaba?

mesela;
tr.sputniknews.com
tr.euronews.com
www.bbc.com

android uygulaması da olduğu için şu an için tercihim sputnik. varsa sizin takip ettikleriniz hangileri?

 
m.dw.comündem/s-10201


  • zxcd  (23.09.17 09:27:10) 
  • zxcd  (23.09.17 09:27:38) 
Elbette bunlar da objektif değiller veya olamazlar. Zira bunların da kendi ajandaları var. O yüzden tarafsız diye değil, 'yurtdışında yaratılan algı' olarak takip etmenizde fayda var.


  • idexo  (23.09.17 10:38:41) 
Bunlara ek Amerika'nın sesi(voa) var.


  • doxanikee  (23.09.17 10:45:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.