[]

TP-Link Access Point neden elektrik kesintilerinde kendini resetler?

Arkadaşlar bu ciddi bir sorun olmaya başladı. Her reset sonrası çalıştığım kurumun bilgi işlem servisine gidip tekrar ayar yaptırıyorum. Onlar da bıktı, ben de bıktım.

Öneri ve çözümleriniz için şimdiden teşekkürler.


 
Acaba prizden çektiğinizde de aynısı oluyor mu? Yani acaba elektrik kesilirken ki dalgalanmadan kaynaklanıyor olabilir. Normal Ups veya modem ups'iyle desteklemek iyi olabilir belki kesinti olmaz.


  • atom karincanin torunu  (13.09.17 20:40:52) 
Prizden çektiğimde resetlenmiyor. 3-4 elektrik kesintisinde bir bunu yapıyor.


  • flo  (13.09.17 20:41:57 ~ 20:42:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.