[]

Gözde'den mesaj var! Durum acil!

Canım arkadaşım Gözde'nin sizlere bir mesajı var;

"Arkadaşlar merhaba,

Daha önce de yazdım ama sanırım hala çok büyük yanlış anlaşılmalar var durumumla ilgili. Tekrar ve son kez bunu yazmak istedim.

Ben şu anda Amerikan Hastanesi ve Koç ekibi tarafından (doğal olarak o hastanedeki benim hastalığımla ilgili doktorların hiç biri) ameliyat edilemiyorum. Son 6 senedir onkolog takibim amerikan Hastanesinde Prof.Dr. Sevil Baybek tarafından yapılıyor. Ameliyatlarıma ise Genel Cerrah Dursun Buğra ve Orhan Bilge giriyordu.

Bugüne kadar olan 12 ameliyatımın son 6'sı zaten Amerikan Hastanesinde oldu. Şu an durum kritik, tümörler içimde ve büyüyor, feci ağrıyor. Fakat ameliyatım çok riskli olduğu için bu ekip beni ameliyat etmiyor
Bana ekstrem ameliyat yapabilecek bir genel cerrah gerekiyor. Riskleri göze alabilen.

Durum açıkça bu şekilde. Lütfen ilgilenenler yazımı okumak için 2 dakika ayırsın. Çünkü herkese yazamıyorum."

durum bu. şu an ivedilikle ameliyat gerçekleştirebilecek ekip arayışındayız. veya bir haber programında yer almasını sağlayabilirsek daha çok insana ulaşabiliriz.

sözlükte adına başlatılmış eski kampanya: eksisozluk.com
Gözde'nin facebook hesabı: www.facebook.com
Gözde'nin instagram hesabı: twitter.com
Gözde'nin twitter hesabı: www.instagram.com


*moderasyona not: bir süre sabitlersek harika olur*

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.