[]

cok gerginim

aksama yolculuk yapacağım. biraz değişiklik olacak bu yolculuk sonrası günlük yaşamımda falan o yuzden çok gerginim. beynim ağırlaştı resmen kafamın içinde. kalkıp valiz toplamam lazım ama midem bulanıyor valizin yanına gidince. ay histerik histerik dolaniyorum evin içinde. kafamı nasıl bosaltayim ne yapayım ben. harekete gecirecek iç rahatlatici cevaplarinizi esirgemeyin lütfen :<
 
Biliyorum bu duyguyu. Biraz uzan. Evde biri varsa ondan yardım iste. Götüreceklerinin bir listesini yap ki bi şey unutma. Biri yardım edebilirse süper olur.


  • snape i başından beri tanırım  (09.09.17 16:00:59) 
Müzik aç, ağır ağır, acele etmeden toparlan. Bütün güne yay istersen. Arada bir şeyler iç bir yandan. Ara ver biraz video falan izle. Devam et.


  • rahip janick  (09.09.17 16:03:52) 
Önce duş al müzik eşliğinde, hatta narcos soundtrack'lerini dinle ispanyolca oynak şarkılar iyi gelir. Çıkınca başka bişeye odaklanmadan valizi çıkar, iç çamaşırları ve pijamadan başlayarak hazırla. Müzik açık dursun. Telefonunun şarjı full olsun. rahat rahat yavaş yavaş hazırla. Ütü gerektiren bişey varsa en sona bırak ütülemeyi. Ütüyü de bişeyler izlerken yapabilirsin hatta.


  • megalomaniac  (09.09.17 18:06:57) 
  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (09.09.17 18:08:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.