[]

NOKIAN WR D4 vs Michelin crossclimate

Istanbul halkali'da yasiyorum. Yaz kis her ay 1500km yapiyorum. Nokian almak istiyorum ama kuru ve islak zeminde suphelerim var. Siz ne dusunuyorsunuz? Memnun musunuz iki lastikten de. Ozellikle soguk ama kuru zemin ya da islanmis zemin performansi bence onemli.
 
D3 ile buz ustunde gittim. Karda gittim. Sikinti yok. Camur olmus karda cok iyiydi.


  • alperz  (26.08.17 13:11:11) 
subaru xv'de d3 kullanıyorum. Kartalkaya,,Kartepe ve Uludağ'a çıkarım, hiç zincir takmadan rahat rahat çıktım.


  • pascaldiscoda  (26.08.17 13:43:07) 
Kuru performansini bilmiyorum ama Nokian karda/buzda bir numaradir.


  • cooperr  (05.10.17 01:12:40 ~ 01:12:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.